115 محصول
مرتب‌سازی:

اکو سرویس

سیستم رنگ رال، استاندارد و معیاری برای تشخیص و مشخص نمودن رنگ ها است که انواع رنگ ها در آن مشخص و کد گذاری شده است . اسپری رنگ اکو سرویس هم از این سیستم رنگ بندی پیروی میکند . به عبارت دیگر برای یک رنگ می توان به جای نام رنگ، کد آن را گفت که معیاری جهانی است و همه ی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با آن آشنایی دارند و معیار دقیق تری است که در کل جهان شاخص و معتبر است.

سیستم رنگ رال یا کد گذاری جهانی برای رنگ ها اولین بار درسال 1927 و توسط یک فرد آلمانی به جهان عرضه شد که رال مخفف نام اوست. این کدگذاری با 40 رنگ شروع به کار کرد تا اکنون که به 213 رنگ رسیده است.

تا پیش از این ابداع و این کد گذاری، معیار دقیق و مشخصی برای تعیین رنگ ها نبود و تولید کننده و مصرف کننده باید برای توصیف رنگ ها نمونه ای را بین خود رد و بدل می کردند که مشخص است معیار دقیقی نیست اما با سیستم رنگ رال برای بیان یک رنگ کد آن گفته می شود.

سیستم رنگ رال تا حدود سال 1980 تنها برای رنگ های مات بود ولی از آن تاریخ به بعد از این سیستم برای کدگذاری رنگ های براق هم استفاده شد تا مشخص کردن انواع رنگ های مات و براق برای مصارف ساختمانی و صنعتی معیار دقیق تری داشته باشد.

ویژگی سیستم رال اکو سرویس:

ویژگی شاخص و مهم سیستم رنگ رال که اصلا به این ویژگی شناخته و تعریف می شود این است که معیار دقیق و مشخصی را که در همه ی جهان و بین همه ی تولید کنندگان معتبر است، به رسمیت شناخته شده است را برای بیان و درجه گذاری رنگ ها بیان می کند.

ممکن است اگر مثلا برای بیان و معرفی یک رنگ بگوییم سبز کافی نباشد چون حدود ده رنگ سبز با درجه بندی متفاوت وجود دارد.همین طور رنگ های دیگر مانند: آبی، قرمز و… و ممکن است که مشتری یا تولید کننده سردرگم شود که منظور کدامیک از آن رنگهاست. با سیستم رنگ رال و کد گذاری رنگ ها و کد و شماره ی مشخصی که به هر رنگ داده شده است و در بین همه ی تولیدکنندگان مشترک است این مشکل حل شده است لذا اسپری رنگ اکو سرویس هم برای تولیدات خود از این سیستم رنگ بندی رال تبعیت میکند و مشکل بسیاری از مصرف کنندگان را حل نموده است.

معرفی اسپری رنگ رال:

در سال های اخیر رنگ کردن سنتی و به روش قدیمی و با قلم مو در بیشتر زمینه ها از مصارف خانگی ، هنری و دکوراسیون گرفته تا صنایعی مانند خودرو سازی و… جای خود را به رنگ با اسپری رنگ اکو سرویس داده است. اسپری رنگ اکو سرویس هم مطابق استاندارد جهانی و سیستم رنگ رال به بازار آمده و در بسیاری از زمینه ها و صنایع مختلف پر مصرف و کاربردی شده است که در ادامه به این کاربردها اشاره می کنیم . اما قبل از آن، کمی بیشتر به معرفی اسپری رنگ رال و ویژگی و مزایای آن بپردازیم.

دلیل این استقبال گسترده از اسپری رنگ رال اکو سرویس که در همه ی زمینه ها از جمله مصارف خانگی، دکوراسیون، هنر و صنایع دستی و خودرو سازی و صنایع جای خود را در بازار باز کرده است چیست؟ویژگی هایی که آن را خاص و در همه ی زمینه ها کاربردی و قابل استفاده می کنند کدامند؟

  1.  این اسپری رنگ اکو سرویس بر پایه ی رزین اکریلیک هستند
  2. در برابر ضربه و خراشیدگی مقام هستند و استحکام بالایی دارند
  3.  از اشیا و سطح های مختلف در برابر زنگ زدگی محافظت میکنند چون در برابر رطوبت و نفوذ آب مقاوم هستند و به عبارت دیگر با اسپری رنگ اکوسرویس لایه ی محافظی را برای سطح یا شی مورد نظربه وجود می آورید
  4.  این اسپری ها بر روی سطوح و متریال های مختلف از جمله: فلز، چسب ،شیشه، پلاستیک و سنگ و… قابل استفاده هستند
  5.  می توانیم از این اسپری های رنگ برای ترمیم و یا تعمیر سطوح رنگ شده یا رنگ نشده استفاده کنیم
  6.  در برابر آب و هواهای مختلف یا عوامل محیطی مختلف مانند: باد و باران و… مقاوم هستند
  7.  تنوع و گستردگی بالا در ارائه ی انواع مختلف رنگ ها از دیگر ویژگی منحصر بفرد این رنگ ها است
  8.  پوشش دهی کامل سطح مورد نظر و خشک شدن سریع ویژگی دیگر اسپری های رنگ است که به سادگی نمی شود از آن گذشت
  9. سرعت عمل بالا ، رنگ کردن سریع و صرفه جویی در وقت و هزینه ها شاخص مهم دیگری در معرفی اسپری رنگ اکو سرویس است
  10.  آخرین موردی که حتما باید به آن توجه شود رنگ کاری تمیز و پرهیز از کثیف کاری های معمول رنگ با قلم مو است که به سادگی و با پوشاندن سطوحی که نمی خواهیم رنگ شود با روزنامه یا… امکان پذیر است .

کاتالوگ اسپری رنگ اکوسرویس

کاتالوگ اسپری رنگ اکوسرویس

کاتالوگ اسپری رنگ اکوسرویس

کاربرد اسپری رنگ اکو سرویس:

اسپری رنگ رال اکو سرویس در انواع مختلف و متنوعی به بازار آمده که در زمینه ها و کارکردهای مختلف می تواند جوابگوی نیاز مشتریان باشد. انواع مختلف اسپری های رنگ که هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند عبارتند از: اسپری رنگ مات ، اسپری فلورسنت ، اسپری رنگ نسوز ، اسپری رنگ دودی  و…

اسپری رنگ مات: این  اسپری رنگ می تواند با توجه به سلیقه تان و انتظاری که از اسپری دارید برای رنگ کردن وسایل و اشیا و محیط های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و به آن ها زیبایی حیات و جان دوباره ببخشد و اطراف شما را سرشار از طراوت و پویایی کند و وسایلی را که دیگر کهنه به نظر می رسیدند دوباره با جادوی خود زیبا کنند

اسپری رنگ فلورسنت: این اسپری رنگ هم همان کارایی ها را دارد با این تفاوت که رنگ های فلورسنت با توجه به فرمول خاصی که در ساخت آنها به کار گرفته شده است نسبت به نور واکنش نشان می دهند و درخشندگی خاصی دارند و در شش رنگ پرمصرف و محبوب سبز، آبی، صورتی ،زرد، نارنجی و بنفش به بازار آمده است

اسپری رنگ نسوز: این نوع رنگ ها در برابر حرارت و گرما مقاومت بالایی دارند و می توانند دمای 800 درجه را تحمل کنند.در ساخت وسایل و ابزاری که با حرارت ارتباط مستقیم دارند به کار گرفته می شوند مانند موتور خودرو یا وسایل پخت و پز و وسایل گرمایشی مانند بخاری

اسپری رنگ دودی :از این رنگ بیشتر دارندگان خودرو و برای دودی کردن چراغ ها یا شیشه ی خودرو استفاده می کنند

اسپری رنگ رال اکوسرویس در انواع دیگری هم به بازار آمده از جمله برای مصارف خانگی و رنگ های مخصوص برای رنگ کردن وسایلی مانند :یخچال و لباسشویی در رنگ های مختلف کلییر (روشن) و سیلور (نقره ای )

اسپری رنگ رال اکو سرویس می توانند کاربرد فراوانی در مصارف خانگی، هنری ،تزئینی و صنعتی، آموزشی و…داشته باشند که هر کسی با توجه به حوزه ی کاریش و سلایق و علایق و خلاقیت هایی که دارد می تواند کاربردهای دیگری هم برای آنها بیابد که حتی ابداعی و خاص  و متفاوت باشد.

اسپری رنگ رال اکو سرویس:

اسپری رنگ رال اکو سرویس محصولی جهانی و محصول کشور ایتالیاست که همه ی استانداردهای لازم را دارد و با کیفیتی عالی و متمایز توانسته بازار های جهانی را به دست بیاورد و در ایران هم در فروشگاه ها و نمایندگی های مختلف از جمله چسب فردوسی عرضه می شود.

این اسپری رنگ همه ی ویژگی هایی را که باید یک اسپری رنگ که عالی و با کیفیت است را داشته باشد داراست.از جمله این که پوشش دهی عالی دارد و لازم نیست سطح مورد نظر را دوباره و چند باره رنگ کنید تا به کیفیت دلخواه برسید.در انواع رنگ های مختلف و متنوع مطابق با سیستم رنگ رال تولید و به بازار عرضه شده است.

بر روی سطوح مختلف می توان از آن استفاده کرد و در همه ی زمینه ها چه مصارف خانگی، هنری و چه صنعتی و خودرو سازی کاربرد دارد.در برابر همه ی عوامل محیطی و ضربه ها مقاوم است .همچنین اسپری رنگ اکو سرویس سازگار با محیط زیست است و سمی نیست پس با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.

نمایندگی اسپری رنگ اکو سرویس

برند اکوسرویس به عنوان یکی از برندهای برتر در زمینه اسپری رنگ، با بیش از چند دهه تجربه و فعالیت در این صنعت، به عنوان یک نماد از کیفیت و اعتماد شناخته می‌شود. تضمین کیفیت و عملکرد بی‌نظیر اسپری‌های اکوسرویس، باعث شده است که این برند به یکی از انتخاب‌های اصلی صنایع مختلف و همچنین کاربران حرفه‌ای و علاقمندان به کارهای دستی تبدیل شود.

یکی از ویژگی‌های برجسته اسپری‌های اکوسرویس، کیفیت بالای رنگ‌های آنها است. فرمولاسیون‌های منحصر به فرد این برند، باعث ایجاد رنگ‌هایی با پوشش عالی، ماندگاری بالا و رنگدانه‌های فوق‌العاده بازتابی می‌شود. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که نتیجه نهایی کار، حرفه‌ای و بی‌نظیر به نظر بیاید.

همچنین، محصولات اکوسرویس از دیگر ویژگی‌هایی که آنها را از سایر برندها متمایز می‌کند، استفاده از فناوری‌های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت بالا است. این برند به طور مداوم در تحقیق و توسعه برای بهبود فرآیندهای تولید و ارتقاء کیفیت محصولات خود سرمایه‌گذاری می‌کند، که نشان از تعهد آن به ارائه بهترین محصولات ممکن دارد.

بنابراین، اگر به دنبال یک برند قابل اعتماد با کیفیت بالا و عملکرد بی‌نظیر در زمینه اسپری رنگ هستید، برند اکوسرویس یکی از بهترین گزینه‌هاست که می‌توانید در نظر بگیرید.

خرید اسپری رنگ رال:

اسپری رنگ رال اکو سرویس محصولی خارجی و تولید کشور ایتالیاست اما نگران نباشید به راحتی و از طریق سایت اینترنتی می توانید محصول ، رنگ و کد مورد نظر خود را سفارش دهید و با توجه به سیستم رنگ اکو سرویس که همه ی رنگ ها کدگذاری شده اند مشکلی در سفارش رنگ دلخواه و مورد نظر خود نخواهید داشت.ضمانت های لازم از جمله تضمین کیفیت ، اصالت کالا و همچنین قیمت های مناسب اعمال می شود و در اسرع وقت محصول مورد نظر برای تان ارسال می شود.

همچنین اگر ترجیح میدهید خودتان حضوری و با مراجعه به فروشگاه خرید کنید با مراجعه به فروشگاه ها چسب فردوسی می توانید محصول مورد نظرتان را سفارش دهید

در نظر داشته باشید گروه بازرگانی چسب فردوسی با توجه به نیاز های بازار و نمایندگی های فعال از برندهای معتبر از جمله اسپری رنگ دوپلی کالر ؛ چسب دربی ، و … آماده ارائه محصولات بصورت عمده در زمینه های مختلف بصورت آنلاین و تکی برای مشتریان محترم میباشد لذا دوستانی که خواهان خرید عمده چسب و اسپری رنگ چه بصورت آنلاین و حضوری هستند میتوانند از طریق پنل سفارش عمده و یا از طریق تماس با کارشناسان ما درارتباط باشند و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند

 

پرسش‌های متداول

۱. آیا اسپری رنگ برند اکوسرویس برای سطوح مختلف مناسب است؟
بله، اکوسرویس فرمولاسیون‌های مختلفی از اسپری رنگ ارائه می‌دهد که برای انواع مختلف سطوح مناسب هستند.

۲. آیا این اسپری رنگ‌ها دارای بوی نامطبوع هستند؟
بله، اسپری رنگ‌های اکوسرویس برخلاف برخی از محصولات دیگر، دارای بوی نامطبوعی نیستند و به عنوان یک برند سبز شناخته می‌شوند.

۳. آیا می‌توان این اسپری رنگ‌ها را در فضای داخلی استفاده کرد؟
بله، برخی از محصولات اکوسرویس مناسب برای استفاده در داخل محیط‌های بسته نیز هستند، اما توصیه می‌شود قبل از استفاده راهنمایی‌های استفاده را به دقت مطالعه کنید.

۴. آیا این اسپری رنگ‌ها قابلیت اجرای پروژه‌های خلاقانه و هنری را دارند؟
بله، اکوسرویس اسپری رنگ‌ها به دلیل ویژگی‌های خود، برای پروژه‌های خلاقانه و هنری بسیار مناسب هستند.

۵. آیا این اسپری رنگ‌ها مقاوم در برابر شرایط محیطی مختلف هستند؟
بله، اسپری رنگ‌های برند اکوسرویس با توجه به فرمولاسیون‌های خاص خود، مقاوم در برابر شرایط محیطی مختلف از جمله باران، آفتاب، و تغییرات دمایی هستند.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.