برای خرید چسب یا هر محصول دیگری باید تا حدی نسبت به آن شناخت داشته باشیم تا بتوانیم محصولی را که مناسب کار ما و نیازمندی های ما است انتخاب و خریداری کنیم. چسب که این روزها انواع مختلفی از آن به بازار آمده است از گذشته های دور در زندگی مردم وجود داشته است. در بناهای قدیمی، پاپیروس های به جا مانده از زمان های قدیم و… انواع چسب مورد استفاده قرار گرفته است که هنوز هم آثار آن باقی مانده است.

در زمان گذشته بیشتر چسب ها را از مواد طبیعی در دسترس می ساختند حتی افرادی که کمی سن بیشتری داشته باشند ممکن است خودشان خاطراتی در این زمینه داشته باشند که با انواع مواد طبیعی ودر دسترس انواع چسب ها را برای اتصال مواد مختلف به یکدیگر می ساختند.

این روزها خرید چسب و کاربردهای گوناگون آن بیشتر تخصصی شده است و انواع مختلف چسب برای چسباندن مواد مختلف به یکدیگر در کارخانه ها و شرکت های صنعتی داخلی و خارجی تولید می شود و صنعت چسب سازی خود به صنعت مهم و اثر گذاری تبدیل شده است که در صنعت ها و حرفه های مختلف به کار می آید و مورد نیاز است.

چسب ماده ای است که برای اتصال قطعات مختلف با متریال های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و باشروع قرن بیستم و پیشرفتی که در علوم مختلف مخصوصا شیمی صورت گرفت در صنعت چسب سازی تغییرات چشم گیری صورت گرفت ، چسب های پلیمری به وجود آمدند.جالب است بدانید که در زمان جنگ های جهانی اول و دوم بود که صنعت چسب سازی شکوفا شد و به دلیل نیازی که در میدان های جنگ به آن بود – تعمیر وسایل مختلف و.. – پیشرفت چشم گیری کرد.

البته یک سری از این پیشرفت ها و کشف مواد سیلیکونی که امروزه برای تولید انواع چسب به کار می رود به صورت اتفاقی و هنگامی که شیمیدان ها در حال تحقیق و مطالعه برای تولید ماده ی دیگری برای ابزارهای جنگی بودند به دست آمد ، پس هیچ تلاشی بی ثمر نیست حتی اگر به نتیجه ی دلخواه نرسد.

امروزه انواع چسب در زمینه صنعتی خودرویی خانگی و… در برندهای مختلف داخلی و خارجی تولید و روانه ی بازار می شود که برای انتخاب مناسب و خرید چسب مورد نیازمان باید تا حدی نسبت به کارکردهای هر کدام از آنها آشنایی داشته باشیم.

پس این شما واین هم انواع مختلف چسب

 

خرید چسب مشاهده همه

انواع چسب

این روزها کمتر کسی است که با یکی از انواع چسب سر وکار نداشته باشد یا برای خرید چسب به فروشگاه مراجعه نکرده باشد. در هر شغل حرفه یا صنعتی که باشید با انواع چسب سر وکار خواهید داشت .حتی دانش آموزان دانشجویان خانم های خانه دار مربیان مهد کودک و…

در اینجا به چند مورد از مهم ترین چسب ها وکاربرد آنها اشاره می کنیم.

چسب فردوسی

چسب قطره ای

چسب قطره ای یک چسب بسیار پر کاربرد است که در جاهای مختلف از آن استفاده می شود و در هر خانه ای حتما یکی از آنها وجود دارد.این چسب بی رنگ است وبرای چسباندن انواع قطعات شیشه ای سنگ وپلاستیک و…مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید چسب یک دو سه

چسب یک دو سه همان طور که از نامش پیداست خیلی سریع عمل می کند و خشک می شود. یک چسب دو جزئی است که از چسب و اسپری خشک کننده تشکیل شده است و استفاده از این نوع از چسب در جاهایی که دسترسی به آنها دشوار است مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب فوری

چسب فوری استحکام بالایی دارد ودر صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از جمله در صنایع کفش وچرم وبرای چسباندن چرم یا تعمیرات ، در کف پوش ها وبرای چسبادن انواع موکت ، در صنایع مبلمان وبرای چسباندن روکش مبل ها  میشود از آن استفاده کرد.

خرید چسب آهن

چسب آهن همان طور که از نامش پیداست بسیار محکم است وبرای چسباندن انواع آهن، قطعات بست داربست و قطعات فلزی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. البته این تنها کاربرد چسب آهن نیست وبرای چسباندن انواع پلاستیک موکت وفرش هم مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام کار کردن با این چسب حتما باید دقت کافی را داشته باشیم وچسب را به مکان مورد نظر بچسبانیم و در هنگام کار با آن از دستکش وقلم موی مناسب استفاده کنیم برای خرید چسب آهن کلیک کنید.

خرید چسب آکواریم

خرید چسب آکواریم در سالهای اخیر بسیار بالا رفته واین چسب بسیار پرمصرف شده است وفروش آن هم بالا رفته است.دلیل آن هم کاربری های فراوان ومتفاوت این چسب است که برای جاهایی که مرطوب است بسیار مناسب است وکارایی خود را از دست نمی دهد. در دو نوع معمولی وضد باکتری عرضه می شود که طبیعتا نوع ضد باکتری چسب آکواریم قیمت بالا تری دارد.در جاهایی که نیاز به آببندی دارد مانند لبه های ظرفشویی و…مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید چسب موکت

خرید چسب موکت فقط برای چسباندن موکت وانواع کف پوش  نیست بلکه کارایی های متفاوت وفراوان دیگری دارد.مثلا برای چسباندن فوم واسفنج وصداگیر هم از این چسب استفاده می شود.

خرید چسب رزین

این چسب صنعتی مبتنی بر پلیمر است وبه صورت مایع ودر بسته بندی های بزرگ به فروش می رسد. چسب رزین برای چسباندن قطعات فایبر گلاس ممورد استفاده قرر می گیرد. در ساخخت مجسمه های تزئینی و مامت وقالب گیری آنها هم از این چسب استفاده می شود.

 خرید چسب پلی اورتان

یکی از چسب های پر مصرف وکاربردی است که در سالهای اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .طبیعتا اگر محصولی کاربردی وبا کیفیت باشد خیلی زود می تواند در میان مردم ومشتریان جای خود را باز کند.این چسب برای چسباندن انواع فلزات وسنگ ها وهمچنین قطعات فایبر گلاس ولاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید چسب پی وی سی

این چسب بیشتر برای چسباندن قطعات پلاستیکی مخصوصا لوله های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد.چسب پی وی سی در دو نوع معمولی وتارگت عرضه می شود که نوع تارگت آن استحکام بیشتری دارد وقیمت بالاتری هم دارد.

چسب صنعتی همه کاره : این چسب در قوطی های فلزی وهمراه با قلم موی مخصوص به فروش می رسد.بیشتر در کارهای صنعتی مانند چسباندن چرم روی چرم یا کیف و.. مورد استفاده قرار می گیرد

خرید چسب بتن

برای خرید چسب بتن باید بدانید که این چسب خواص فیزیکی ومکانیکی بتن را افزایش می دهد وبرای بتن ریزی یا ترمیم سازهای بتنی مورد استفاده قرار می گیرد

خرید چسب سنگ

این چسب مقاومت واستحکام بسیار بالایی دارد وبرای محیط هایی که در معرض اسید گاز فاضلاب ویا حلال های نفتی هستند مناسبند.

برای چسباندن سنگ های طبیعی یا مصنوعی به سطوح سیمانی یا …مورد استفاده قرار می گیرند . از دیگر کاربردهای چسب سنگ پر کردن منافذ ساختمان وهمچنین مکان های مرطوب است .

خرید چسب به صورت عمده وجزئی

خرید چسب برای هر فردی  پیش آمده و هر کسی با هر شغل و جایگاه اجتماعی بالاخره به شکلی با یک یا چند نوع از انواع چسب سر وکار داشته است. ممکن است شما هر روز با چسب سروکار داشته باشید و در واقع یکی از ابزار کارتان باشد مثلا صاحب یک کارگاه تولیدی هستید که برای بسته بندی کالاها یا… هر روز به چسب نیاز دارید.

یا در صنایع خودرویی که به مقدار زیادی به چسب نیاز خواهید داشت. در چنین زمانی بهترین کار خرید عمده چسب است که هم در وقت و هم در پولتان صرفه جویی می کنید و مجبور نیستید هر بار برای خرید چسب مراجعه کنید و کار تعطیل شود یا به اصطلاح لنگ بماند. همچنین با خرید چسب به صورت عمده می توانید آن را به قیمت کمتری خریداری کنید و هزینه هایتان را پایین بیاورید.

در فروشگاه ها و نمایندگی های مختلف و همچنین فروشگاه های اینترنتی و آنلاین خرید چسب هم به صورت عمده وهم جزئی عرضه می شود. به هر حال اگر به مقدار کمی چسب نیاز دارید وچسب را برای مصارف خانگی وروزمره می خواهید، می توانید به صورت جزئی خرید کنید.

فروشگاه چسب فردوسی با بهترین خدمات ومشاوره ها هم در خرید چسب به صورت جزئی وعمده وبا قیمت های مناسب وکیفیت برتر در خدمت شماست

خرید آنلاین چسب

این روزها به خاطر تغییراتی که در شرایط جامعه صورت گرفته ، زندگی مدرن ومشغله های فراوان ، اکثر مردم ترجیح می دهند خرید محصولات مختلف از جمله خرید چسب را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهند. در این زمینه هم سایت ها و فروشگاه های مختلف اینترنتی فعالیت می کنند که شما با یک جستجوی ساده در آنها و مقایسه ی محصولات گوناگون  وقیمت آنها و دریافت مشاوره های لازم می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب  و اقدام به خرید کنید. حتی در این زمینه می توانید از نظر دیگر مشتریان وکاربران هم مطلع شوید و از تجربات آنها هم استفاده کنید

با خرید آنلاین هم در وقت خود صرفه جویی کرده اید وهم هزینه های مربوط به آمد وشد را کاهش داده اید وخستگی راه وماندن در ترافیک هم برایتان نمی ماند. خرید آنلاین نه تنها به نفع خودتان است و در وقت وپولتان صرفه جویی می شود بلکه اگر از منظر اجتماعی هم به آن نگاه کنیم باعث کم شدن ترافیک و کم تر شدن پیامدهای آن مانند الودگی زیست محیطی وصوتی و… می شود . پس خرید آنلاین یک تیر وچند نشان است ، هم به نفع ودتان است وهم به نفع دیگران .

عوامل موثر در تعیین قیمت چسب

همه ی ما دوست داریم محصولی را که خریداری می کنیم با بهترین کیفیت وقیمت باشد.در خرید هر محصولی از جمله خرید چسب قیمت مناسب یکی از مولفه های مهم است که خریداران علاوه بر کیفیت به آن توجه می کنند .

اما عوامل مختلفی در تعیین قیمت چسب تاثیر دارند از جمله کیفیت چسب ، برند آن واین که چه قدر با کیفیت یا شناخته شده است، داخلی یا خارجی بودن چسب ، تغییر قیمت مواد اولیه ، اندازه بسته بندی یا قوطی های چسب ، این که به صورت عمده خرید می کنید یا جزئی و… عوامل مهمی هستند که در قیمت چسب اثر می گذارند. پس اگر قصد خرید چسب را دارید با در نظر گرفتن عوامل مختلف تاثیر گذار در قیمت خرید مناسبی را انجام دهید.

برندهای مطرح چسب

کارخانجات مطرح چسب سازی سالهاست که در کشور فعالیت می کند وهمپای پیشرفت هایی که در این صنعت در دنیا در حال وقوع است به پیش می رود وحتی درخیلی از زمینه ها هم دارای کیفیت بهتری از محصولات خارجی است .پس برای خرید چسب به این برندهای باتجربه و مطرح در بازار می توانید اعتماد کنید . برندهای رازی، سیستا ، چسب غفاری ، جلاسنج ، ایران چسب و… از برندهای داخلی بازار هستند البته علاوه بر بازار بزرگ چسب و منسوجات آن چسب فردوسی در زمینه اسپری های رنگی فعالیت گسترده ای دارد و بعنوان نمایندگی فعال برند های معتبر از جمله اسپری رنگ دوپلی کالر ، کاسپین ، امبروسل فعالیت مینماید